Robotnik magazynowy
  • Aleksandrów kujawski
Aleksandrów Kujawski, Aleksandrów kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Dla swojego klienta poszukuje do młodego zespołu odpowiedzialnej i sumiennej osoby na stanowisko magazyniera. Jeśli posiadasz doświadczenie na magazynie i szukasz stabilnej pracy na jedną zmianę, ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Sumienności, odpowiedzialności i dokładności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT- są bardzo mile widziane, ale niekonieczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę na jedną zmianę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zadania

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu
  • Dbałość o prawidłowe składowanie towarów
  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Praca Aleksandrów Kujawski
  • Robotnik Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696