Robotnik Gospodarczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Wytwórnia Surowic i Szczepionek BIOMED Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;
• Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;
• Pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;
• Udział w pracach o charakterze ogólnoremontowym;
• Pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych ze sprawnością działania instalacji wodno-kanalizacyjnej i usuwaniu awarii;
• Pomoc przy bieżącej obsłudze, konserwacji, przeglądach oraz remontach instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i węzłów cieplnych;
• Naprawa i wymiana urządzeń sanitarnych
Nasze wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
• Wykształcenie minimum zawodowe mile widziane techniczne;
• Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole;
• Kreatywność i zdolność analizowania problemów;
• Dyspozycyjność;
• Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy;
• Dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy;
• Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia podczas wykonywania prac;
• Dobry stan zdrowia umożliwiający m.in. prace na wysokości powyżej 3m;
• Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
• Motywacja do pracy i zaangażowanie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie farmaceutycznej;
• Bezpłatną opiekę medyczna Enel-Med, grupowe ubezpieczenie na życie;
• Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki;
• Pracę w systemie jednozmianowym;
• Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”);
• Atrakcyjną lokalizację na Mokotowie

  • Praca Warszawa
  • Robotnik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584