Robotnik Gospodarczy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ENERGOAPARATURA S.A.
29. 5. 2024

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

OPIS STANOWISKA:

  •  dbałość o czystość terenu wokół firmy (m.in. koszenie, grabienie, odśnieżanie, zamiatanie)
  •  wykonywanie drobnych napraw ( np. wymiana zamków, wymiana żarówek)
  •  usuwanie awarii i usterek
  •  dbanie o odpowiedni stan techniczny narzędzi, sprzętu
  •  drobne  prace malarskie

WYMAGANIA:

  •  umiejętności manualnych
  •  wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych
  •  chęci do pracy i zaangażowanie
  •  prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia SEP

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawię umowy o pracę
  • Praca od pon-pt od 7-15
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Multisport
  • Możliwość zdobywania certyfikatów, uprawnień

  • Praca Katowice
  • Robotnik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080