Robotnik Drogowy (Bitumiarz)
  • Kobylarnia
kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, kujawsko-pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
4. 9. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Opis stanowiska:

  • Praca przy obsłudze elektroniki stołu rozkładarki mas bitumicznych,
  • Prace powiązane przy prowadzeniu rozkładarki (obserwacja i komunikacja z operatorem),
  • Prace związane z układaniem nawierzchni drogowych (pomiar głębokości),
  • Konserwacja narzędzi i pomoc przy utrzymaniu czystości rozkładarki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstaw elektro-mechaniki,
  • Obsługa narzędzi ręcznych,
  • Sumienność, zaangażowanie, praca w zespole i dokładność,
  • Koncentracja i spostrzegawczość.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre i jasne warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosferę pracy w zespole,
  • Umowa o pracę.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Robotnik kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584