Robotnik budowlany
  • Głogów
Głogów, Głogów, Dolnośląskie, Polska
Elsur Sp. z o.o.
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace ogólnobudowlane,
  • Umiejętność murowania, układania płytek,
  • Umiejętność szalowania, zbrojenia,
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym i chemii budowlanej – dodatkowy atut.

WYMAGANIA:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet Medicover Sport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń,
  • Możliwość dodatkowej nagrody miesięcznej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, zapomogi bezzwrotne),
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole,
  • Możliwość zatrudnienia osób z niewielkim doświadczeniem.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń ,
  • Możliwość zatrudnienia osób z niewielkim doświadczeniem,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (wypoczynkowe, świąteczne, pożyczki, zapomogi),
  • Pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole.

  • Praca Głogów
  • Robotnik Głogów Małopolski
  • Robotnik Głogów
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458