Risk Department Director
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188789

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta — rozpoznawalnej organizacji z branży usługowej — poszukujemy osoby na stanowisko Risk Department Director.

Twoje następne stanowisko
Osoba, która dołączy, będzie odpowiedzialna za:

    • Zbudowanie zespołu Zarządzania ryzykiem
    • Przeprowadzenie audytu istniejących procedur związanych z ryzykiem, we wszystkich działach organizacji
    • Wdrożenie narzędzia do zarządzania ryzykiem
    • Współpracę z menedżerami zespołów przy wdrożeniu nowych założeń oraz systemów zarządzania ryzykiem
    • Przeprowadzenie szkoleń dotyczących procesu zarządzania ryzykiem oraz koordynacja przygotowywania nowych planów
    • Monitorowanie wdrożenia oraz efektywności wdrożonych działań
    • Usprawnianie procesów i nadzorowanie kwestii związanych z ryzykiem
    • Cykliczne raportowanie do Rady Nadzorczej
    • Stała współpraca z interesariuszami na różnych szczeblach.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w samodzielnej roli związanej z zarządzaniem ryzykiem w dużej organizacji
  • Doświadczenia w projektach związanych z restrukturyzacją lub transformacją organizacji
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich, zarówno ze strony zarządzania procesami, jak i zespołem
  • Umiejętność współpracy z itinerariuszami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Znajomości systemów (MS Office, Power Bi, VBA, SQL)
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Proaktywnego podejścia do pracy, wysokiego poziomu odpowiedzialności
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji interpersonalnej, analitycznych, prezentowania wyników, a także umiejętności przekazania posiadanej wiedzy i bycia mentorem dla innych osób w organizacji
  • Doświadczenie w branży usługowej, retail lub logistycznej jest mile widziane.

Co zyskujesz?
Dołączając do organizacji naszego Klienta, będziesz mieć możliwość uczestniczenia w przełomowym projekcie transformacji jednej z większych organizacji w Polsce. Jeśli szukasz wyjątkowych możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku, uczestnictwa w innowacyjnych projektach oraz możliwości kreowania strategii rozwojowej jednego z kluczowych graczy na polskim rynku, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Dodatkowo nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, samochód służbowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jakie są kolejne kroki?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748