Risk and Collections Expert / Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Eternis
16. 9. 2024

W Eternis pomagamy ludziom lepiej pracować na aplikacjach takich jak Bolt, Bolt Food, FREENOW, Glovo, Uber, Uber Eats, Wolt i innych, które są liderami transformacji mobilności oraz usług dostawczych w polskich miastach. Poprzez nasze działania, pomagamy ludziom szukającym elastycznych form pracy. Oferujemy im nowe możliwości kształtowania własnych zarobków i ustalania godzin i warunków pracy. Jako niekwestionowany lider na polskim rynku, rozliczamy tygodniowo 10 000 kierowców i kurierów w całej Polsce, zarządzamy flotą ponad 6 000 samochodów i świadczymy usługi w ponad 6 językach.

Dołącz na stanowisko: Risk & Collections Expert / Manager w jednej z najszybciej rozwijających się firm fintech w obszarze urban mobility w Europie. Pracując z nami, będziesz mieć okazję współpracować z renomowanymi markami takimi jak Bolt, FREENOW, Glovo, Uber oraz Wolt.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie procesów zarządzania ryzykiem związanym z wynajmem pojazdów.
  • Tworzenie systemu scoringowego klientów i ocena ich wiarygodności.
  • Nadzór nad procesem windykacji, w tym współpraca z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.
  • Współpraca z innymi działami i partnerami zewnętrznymi w celu optymalizacji procesów.
  • Regularne raportowanie wyników i identyfikacja obszarów do poprawy.

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem
  • Umiejętności analityczne i doświadczenie w ocenie ryzyka oraz scoringu klientów.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, leasingowej lub pożyczkowej będzie atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Proaktywne podejście i zdolność do wprowadzania zmian.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do pakietu MultiSport: wspieramy aktywny styl życia,
  • Prywatna opieka medyczna: komfort i bezpieczeństwo naszych pracowników są dla nas najważniejsze,
  • Dofinansowanie do szkoleń podnoszących umiejętności językowe: Wierzymy w ciągły rozwój, dlatego wesprzemy Cię w poszerzaniu Twoich kompetencji językowych,
  • ‍♀ Elastyczny czas pracy: Dajemy Ci możliwość dostosowania harmonogramu pracy do swoich indywidualnych potrzeb i obowiązków,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: Zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego działania, w tym laptop i telefon,
  • Brak dress code’u: U nas liczy się Twój profesjonalizm i zaangażowanie.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584