Rewident taboru
  • Węgliniec
Węgliniec, Węgliniec, dolnośląskie, Polska
CTL Logistics Sp. z o.o.
18. 9. 2024

lider kolejowych przewozów towarowych

poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola stanu technicznego wagonów (przed załadunkiem, po załadunku, przed dopuszczeniem do ruchu);
  • kontrola poprawności załadunku;
  • wykonywanie próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągów

Nasze wymagania:

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko rewidenta taboru;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • elastyczne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • prywatną Opiekę Medyczną w LuxMed;
  • pakiet MultiSport;
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • Praca Węgliniec
  • Węgliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045