Revenue Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Sun&Snow Sp. z o. o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii i polityki cenowej firmy oraz poszczególnych kanałów dystrybucji
  • Analiza trendów rynkowych i wzorców zachowań konsumentów
  • Analiza i rekomendacje dotyczące dostępności produktów i usług oraz optymalizacja wydajności portfela firmy
  • Monitoring działalności konkurencji
  • Bieżące opracowywanie raportów oraz prognoz przychodowych
  • Inicjowanie i współudział w przygotowywaniu promocji cenowych
  • Ścisła współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu polityką cenową w branży hotelarskiej lub na rynku najmu apartamentów
  • Dobra znajomość narzędzi kształtowania polityki cenowej i maksymalizacji przychodów
  • Wybitne zdolności analityczne
  • Szybkość reagowania na zmiany trendów zachodzące na rynku
  • Chęć rozwoju oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • Odpowiedzialność, asertywność
  • Zdolności komunikacyjne i perswazyjne

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • Benefity pracownicze

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584