Retail media koordynator / koordynatorka ds. kluczowych klientów
  • Warszawa, ul. Burakowska
mazowieckie, Warszawa, ul. Burakowska, mazowieckie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

W Leroy Merlin tworzymy jedną, zgraną Ekipę. Nasi pracownicy codziennie pomagają klientom tworzyć DOM i kreują swoje ścieżki kariery. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 27 lat i otworzyliśmy już 78 sklepów!

Nasza współpraca opiera się na solidnych fundamentach. Wsparcie, dobra atmosfera, dzielenie się wiedzą i wzajemny szacunek to wartości, które są dla nas ważne. Średni staż w Ekipie Leroy Merlin wynosi 5 lat, a 99% osób jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę.

Chcemy tworzyć DOM, budować stabilne kariery i zapewniać możliwości rozwoju.

Znajdź swoje miejsce w Ekipie!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;

  • Identyfikacja możliwości rozwoju obszaru retail media zakończona opracowaniem strategii sprzedaży i przychodów;

  • Analiza potrzeb klienta: zrozumienie jego celów i wyzwań, opracowywanie dostosowanych rozwiązań w celu spełnienia wymagań;

  • Tworzenie planów oraz strategii w celu osiągnięcia założeń biznesowych i maksymalizacji satysfakcji klienta;

  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami: marketingiem, e commerce, centralą zakupów, cyfrowymi platformami w celu zapewnienia płynnego zarządzania serwisem;

  • Negocjowanie kontraktów, cen i warunków z klientami w celu zabezpieczenia długoterminowej współpracy oraz optymalizacji rentowności;

  • Monitorowanie satysfakcji klienta, rozwiązywanie problemów oraz proaktywne podejmowanie kroków w celu utrzymania klienta;

  • Raportowanie i analiza kluczowych wskaźników, danych sprzedaży oraz trendów rynkowych w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy i podejmowania strategicznych decyzji;

  • Bieżące monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji w podległym obszarze.

Kogo szukamy?

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Pracowałeś / pracowałaś  w sprzedaży lub agencji reklamy cyfrowej;

  • Wyróżniają Cię umiejętności budowania oraz nawiązywania długotrwałych relacji z klientami;

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i  negocjacyjne oraz wywierania wpływu;

  • Masz wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze marketingu cyfrowego;

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080