Restaurant Development Manager
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
Wolt
6. 6. 2024

Wolt, część DoorDash (NASDAQ:DASH), poszukuje najbardziej utalentowanych osób, które odegrają kluczową rolę w budowaniu naszego biznesu w Polsce. Do budowania relacji z lokalnymi Partnerami poszukujemy Restaurant Development Manager. Dołącz do nas w naszej globalnej misji wzmacniania i rozwijania lokalnych rynków!

Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy kogoś, kto potrafi zapewnić wyjątkową obsługę i wie jak dostosować sposób komunikacji w zależności od grupy docelowej – musisz być osobą, która umie budować świetne relacje zarówno z właścicielem restauracji, jak i szefem kuchni. Dodatkowo masz doświadczenie w pracy z danymi i na podstawie dokładnej analizy potrafisz wywnioskować jakie działania przyniosą oczekiwane rezultaty.

Lubisz grać zespołowo i chcesz zaangażować się w zadania wykraczające poza codzienność. W Wolt ważne jest, abyśmy utrzymywali etos praktyki „hands on”, dzięki któremu nasz zespół jest tym, czym jest!

Czym będziesz się zajmować?

  • Kierowanie i zarządzanie relacją oraz rozwojem naszych obecnych Partnerów poprzez poprawę ich efektywności operacyjnej dzięki dogłębnej analizie wyników, jakości współpracy oraz jakości obsługi klienta
  • Zapewniaj analityczne wsparcie posprzedażowe, aby poprawić wydajność naszych Partnerów
  • Buduj silne relacje z Partnerami poprzez regularną komunikację
  • Ścisła współpraca z Partnerami oraz zespołem marketingowym w celu planowania i realizacji kampanii promocyjnych i wizerunkowych
  • Negocjowanie warunków biznesowych i ekspansji współpracy zarówno z obecnymi Partnerami wraz z rozwojem współpracy
  • Zwiększanie adopcji w korzystaniu z narzędzi oraz produktu Wolt w ramach swojego portfolio
  • Bieżąca analiza lokalnego rynku
  • Aktywne monitorowanie działań konkurencji i ich raportowanie

Potrzebne kwalifikacje:

  • Solidne doświadczenie zdobyte w poprzedniej roli dotyczącej opieki nad klientem lub podobnym
  • Umiejętność analitycznej pracy. Znajomość narzędzi analitycznych – np. Looker czy Power BI, to dodatkowy atut
  • Ustrukturyzowany, szczegółowy i zorientowany na usługi sposób pracy
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne z umiejętnością dostosowania tonu do potrzeb odbiorców
  • Fantastyczne umiejętności komunikacyjne; powinieneś czuć się komfortowo rozmawiając z szeroką gamą różnych klientów i interesariuszy oraz wiedzieć, jak odpowiednio dostosować swoje podejście
  • Dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Biegle władasz językiem polskim i angielskim
  • Pasja do jedzenia i rozwój najlepszych restauracji w mieście

Co zyskujesz?

  • 26 dni urlopu oraz dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • dostęp do Kafeterii oraz kart Multisport
  • zniżki na zamówienia na platformie Wolt
  • program wsparcia dla pracowników

O Wolcie

W Wolt nasza misja wzmacniania lokalnego rynku kształtuje sposób, w jaki członkowie naszego zespołu szybko się poruszają, uczą i powtarzają, aby podejmować wpływowe decyzje, które okazują empatię dla naszej grupy użytkowników – od kurierów, przez partnerów handlowych, po konsumentów. Jesteśmy firmą technologiczno-logistyczną, która zaczynała od dostaw od drzwi do drzwi i poszukujemy członków zespołu, którzy pomogą nam przejść od firmy znanej z dostarczania żywności do firmy, z której ludzie korzystają aby zamówić co tylko pragną.

Wolt jest częścią DoorDash (NASDAQ:DASH) i został założony w 2014 roku w Helsinkach. Zatrudniając 10 000 pracowników, Wolt niezwykle ułatwia dostawę produktów z Twoich ulubionych restauracji i sklepów. Wolt działa w 27 krajach i ponad 200 miastach w UE i na Bliskim Wschodzie, umożliwiając naszym użytkownikom zamawianie żywności i innych rzeczy z ponad 50 000 restauracji i sklepów z dostawą przez jednego z naszych 100 000 Partnerów. W maju 2022 roku Wolt został przejęty przez DoorDash.

Założona w 2013 roku firma DoorDash jest największą platformą dostaw lokalnych na żądanie w Stanach Zjednoczonych. Obecnie co miesiąc łączymy ponad 20 000 000 klientów w ponad 7 000 miast z ponad 500 000 lokalnych firm i restauracji. Dostarczamy prawie wszystko: pyszne jedzenie z restauracji, produkty spożywcze, alkohole, artykuły gotowe, kwiaty, karmę dla zwierząt i inne kategorie handlu detalicznego, takie jak dom czy elektronika. Działamy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii... a wraz z Wolt, teraz na 27 nowych rynkach w całej UE i na Bliskim Wschodzie!

  • Praca Marki
  • Manager Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289