Restauracja McDonalds
  • Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, pomorskie, Polska
Work In Group Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Za co będziesz odpowiadać?• przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówieńprace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracjiCzego oczekujemy?• pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna• nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej.Stawka student - 27,70 zł netto Umowa złecenie.

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055