Restauracja Dworek Mikołaj zatrudni KUCHARZA/KUCHARKE z doświadczeniem
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań - otwartość na trendy kulinarne
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • dbałość o wygląd dań i wydawkę
  • organizacja pracy dla zespołu

WYMAGANIA:

Wymagania

  • posiada doświadczenie w branży gastronomicznej;
  • jest gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta;
  • jest kreatywny, z pasją i zapałem do gotowania;
  • jest osobą samodzielną, wykazującą inicjatywę;
  • lubi ludzi i potrafi pracować w zespole;
  • posiada aktualną książeczkę sanepidowską

OFERUJEMY:

  • przejrzyste zasady wynagradzania, oparte o kompetencje i doświadczenie;
  • elastyczny grafik pracy, możliwe nadgodziny;
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, opartą na współpracy i zrozumieniu;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Czekamy na Twoje CV do 20 maja

  • Praca Wadowice
  • Kucharz Wadowice
  • Kucharz Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190