Reprezentant Medyczny
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Aflofarm
6. 6. 2024

Lokalizacja:

  • woj, mazowieckie- Warszawa, Piaseczno
  • woj. zachodniopomorskie

Tryb pracy: Praca w terenie

Twój zakres zadań:

  • promocja produktów Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym na powierzonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym
  • zdobywanie i rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i handlowych
  • stałe podnoszenie swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Poszukiwane kompetencje:

  • warunek konieczny – minimum roczne doświadczenie w handlu (preferowane w branży medycznej lub farmaceutycznej)
  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków i zadań
  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • umiejętność pracy w zespole w zgodzie ze standardami Firmy
  • samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej
  • umiejętności analityczne
  • wysoka kultura osobista i etyka działania
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce
  • wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe
  • cykliczne wyjazdy szkoleniowe, w tym praca z coach’em
  • dostęp do szerokiej gamy benefitów:
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080