Reprezentant Handlowy (Sales Executive)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Logwin Poland Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Aktywna sprzedaż usług spedycji morskiej, kolejowej i lotniczej oraz budowanie długofalowej współpracy z klientami w podległym regionie.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Rozwijanie relacji i analizowanie potrzeb obecnych klientów.
  • Nawiązywanie kontaktu z nowymi, potencjalnymi klientami.
  • Wsparcie merytoryczne i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań.
  • Tworzenie ofert i ich profesjonalna prezentacja podczas spotkań.
  • Udział w eventach branżowych i kolacjach biznesowych.
  • Wsparcie akcji marketingowo-wizerunkowych.
  • Współpraca ze specjalistą ds. wsparcia sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i budowaniem relacji z klientami biznesowymi.
  • Gotowość do poznawania rynku spedycyjnego oraz nauki procesów i oferowanych usług.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Chęć podejmowania inicjatywy oraz proaktywna postawa.
  • Zaangażowanie w powierzane zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Prowizyjny system premiowy, jako uzupełnienie wynagrodzenia zasadniczego.
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania.
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” oraz wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji i sprzedaży.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego.
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego.
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport.
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci.
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy.
  • Inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (min. pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne).
  • Brak dress code’u.
  • Parking dla pracowników.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894