Reprezentant Handlowy Orange D2D B2C
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Light Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Autoryzowany Partner Orange poszukuje osób na stanowisko:Reprezentant Handlowy Orange D2D B2C

Obowiązki

  • Jako Reprezentant Handlowy będziesz zajmować się sprzedażą produktów z asortymentu firmy Orange, w tym telewizji, internetu, produktów mobile. Sprzedaż będziesz prowadził zarówno do klientów B2B jak i B2C.
  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa klientów dostarczonych przez firmę, zawartych w bazie OPL (50% wszystkich leadów dostarcza firma).
  • Prowadząc rozmowy z klientami będziesz zapoznawał się z ich potrzebami i wymaganiami, a następnie dobierzesz w oparciu o nie najlepsze oferty.
  • Będziesz również dbał o utrzymywanie obecnych klientów poprzez prowadzenie rozmów w celu przedłużania z nimi umów.
  • Twoją pracę wspomogą specjalnie zaprojektowane systemy sprzedażowe Orange.

Wymagania

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży światłowodu (w tym internetu, telewizji), w obsłudze klientów D2D oraz B2C. Szukamy osób zarówno z dużym jak i małym doświadczeniem, mile widziani są również studenci.
  • Kandydat powinien być komunikatywny, aby rozmowa z klientem nie sprawiała mu żadnego problemu.
  • Preferujemy osoby z własną działalnością gospodarczą z uwagi na zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B. Studenci natomiast mogą liczyć u nas na umowę zlecenie.
  • Mile widziane są osoby z własną bazą klientów.

Oferujemy

  • Jesteśmy zgranym zespołem, w którym liczą się ludzie. Możesz być pewien, że nigdy nie zostaniesz sam z problemem i zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc i dobre słowo zarówno od zespołu jak i od Managera.
  • Oferujemy Ci elastyczny czas pracy oraz pracę w formie hybrydowej, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł połączyć obowiązki służbowe z codziennym życiem.
  • Zadbamy o Twój rozwój. Czeka na Ciebie wiele cyklicznych szkoleń branżowych, rozwojowych jak i warsztatów.
  • W dodatku będziesz mógł skorzystać z karty Multisport, ze zniżki pracowniczej na usługi Orange oraz wziąć udział w konkursach dla Reprezentantów Handlowych.

  • Okres wdrożenia trwa od 3 do 6 miesięcy.
  • Przez pierwsze 5 dni onboardingu pracownik odbywa szkolenia w formie on-line.
  • W kolejnych dniach jeździ na wyjazdy terenowe wraz z opiekunem w postaci Managera.
  • Oferujemy wynagrodzenie w oparciu u model prowizyjny. Wyjątkiem jest okres wdrożenia, podczas którego pracownik otrzymuje również podstawę.
  • Handlowiec ma możliwość wypracowania dodatkowej premii w związku z realizacją nałożonego celu operacyjnego. Szczegóły będą omawianie na spotkaniu.
  • W dodatku oferujemy atrakcyjne programy motywacyjne, które również zostaną omówione podczas spotkania z kandydatem.

  • Praca Pruszków
  • Przedstawiciel handlowy Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838