Reprezentant Handlowy ds. Usług Serwisowych
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Volvo Trucks Polska
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Składanie ofert i sprzedaż produktów. Wdrażanie nowych produktów. Znajomość oraz stosowanie procedur.
  • Realizacja akcji promocyjnych (sprzedażowych) w obszarze obsługi posprzedażnej.
  • Korzystanie z regionalnych programów promocyjnych oraz inicjowanie/planowanie kampanii na poziomie lokalnym (warsztatu).
  • Opracowywanie pakietów produktów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
  • Promowanie i sprzedaż kontraktów serwisowych w porozumieniu z działem sprzedaży samochodów ciężarowych.
  • Sporządzanie raportów, uzupełnianie informacji w Salesforce i opracowywanie statystyk/prezentacji niezbędnych dla podejmowania decyzji biznesowych na wyższym szczeblu zarządzania. Aktualizacja bazy danych Klientów.
  • Wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych dotyczących produktów oraz usług świadczonych w serwisie. Realizacja kampanii marketingowych i stosowanie narzędzi marketingowych w celu efektywnej komunikacji i zwiększenia sprzedaży.
  • Korzystanie z systemów informacji zwrotnej w celu przygotowywania i zarządzania ofertami dla klientów indywidualnych.
  • Współpraca zespołowa i w przypadku potrzeby wspieranie w planowaniu wizyt klientów i kontaktach telefonicznych z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne o profilu samochodowym.
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego -technologii napraw pojazdów i budowy samochodów.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat. B, posiadanie kategorii C będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie standardy jakości pracy połączone z pracą zespołową i analitycznym myśleniem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

• Rozbudowany pakiet socjalny

• Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

• Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

#InspirujeNasTwojeZdrowie

• Prywatna opieka medyczna

• Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

• Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

#InspirujeNasTwójRozwój

• Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

• Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

• Dostęp do nauki języka angielskiego na Platformie

• Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.

Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.

  • Praca Skawina
  • Przedstawiciel handlowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544