Reprezentant handlowy ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych
  • Pilzno
Pilzno, Pilzno, Podkarpackie Voivodeship, Polska
OMEGA PILZNO
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Pilzno

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż samochodów powyżej 3,5 t
  • budowanie i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • moderowanie wpisów i prowadzenie konwersacji na FB
  • dokumentacja zdjęciowa – wystawianie ogłoszeń
  • wizyty w firmach transportowych, potencjalnych klientów na Podkarpaciu​
  • współpraca z innymi działami
  • budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • znajomość rynku samochodowego
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym aut ciężarowych warunek konieczny
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • komunikatywność oraz kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii C
  • doświadczenie w marketingu wspierającym sprzedaż
  • doświadczenie w moderowaniu treści w Social Mediach

To oferujemy

  • pracę u jednego z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją
  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)
  • przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

  • Praca Pilzno
  • Przedstawiciel handlowy Pilzno
  • Pilzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030