Reprezentant Handlowy
  • Karpin
mazowieckie, Karpin, mazowieckie, Polska
Volvo Trucks Polska
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych VOLVO
  • Finansowanie fabryczne oraz sprzedaż systemów telematycznych, kontraktów serwisowych i szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy
  • Ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych

Nasze wymagania

  • Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, metodycznością w wyszukiwaniu nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej, dominującą chęcią nauki i sukcesu w sprzedaży, umiejętnością dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi
  • Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży
  • Oczekujemy znajomości branży motoryzacyjnej i doświadczenia w sprzedaży

To oferujemy

Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

- Rozbudowany pakiet socjalny

- Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

- Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

- Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód do użytku prywatnego

- Możliwość pracy zdalnej

- Atrakcyjny system premiowy

#InspirujeNasTwojeZdrowie

- Prywatna opieka medyczna

- Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

- Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

#InspirujeNasTwójRozwój

- Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

- Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

- Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko.

Szukamy ambitnych Reprezentantów Handlowych, którzy potrafią nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim słuchać. Takich, którzy podczas rozmowy handlowej budują atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta. Chcemy zbudować najbardziej profesjonalny zespół handlowy w tej branży.

Przyślij do nas swoje CV!

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o VOLVO Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584