Reprezentant ds. Obsługi Klienta
  • Dzierżoniów
Dzierżoniów, Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
Harris Calorific International
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Regularny kontakt z klientami (mailowy, telefoniczny);
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas potwierdzania zamówień i organizowania wysyłek (np. Działa Planowania, Magazyn, etc.);
  • Monitorowanie i zarządzanie pełnym procesem zamówienia, począwszy od jego wejścia do wysyłki do klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny (w mowie i piśnie);
  • Zorientowanie na klienta, zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta;
  • Zdolność posługiwania się bazami danych, znajomość SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Dofinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej;
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT;
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika;
  • Wliczaną do czasu pracy 30 – minutową przerwę;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

  • Praca Dzierżoniów
  • Dzierżoniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749