Replenisher - pracownik produkcyjno - magazynowy
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Praca na produkcji jako replenisher u wiodącego lidera specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, który oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw.

Miejsce pracy: Żary (darmowy transport z Szprotawy, Żagania, Przewozu, Lubska i Jasienia)

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • premia za frekwencję
  • darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska, Jasienia
  • pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • szkolenie wprowadzające i możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Zadania

  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • rozmieszczanie materiałów w magazynie
  • efektywna praca zgodna z procedurami i ukończonym szkoleniem

  • Praca Żary
  • Pracownik fizyczny Żary
  • Pracownik produkcji Żary
  • Pracownik biurowy Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532