Remote work - EU citizens ENGLISH/RUSSIAN SPEAKING only!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Firma Handlowo Usługowa Master Parts Stanisław Stachelek
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ONLY ENGLISH/RUSSIAN SPEAKING WORKERS!

EN:

In search of English/Russian speaking people with citizenship of Poland, Latvia, Lithuania, Estonia, Czech Republic, Romania and other European countries for remote work with an income of ~ 1000 euros per month. From you need on average no more than 2-3 hours a week, so you will receive passive income with minimal effort and time.

NOT pyramids, fraud and so on, real income

If interested - write to contacts:

telegram: @workfind15

RU:

В поисках русскоговорящих/англоговорящих людей с ГРАЖДАНСТВОМ Польши, Латвии, Литвы, Эстонии, Чехии, Румынии и других Европейских стран для удалённой работы с доходом ~ 1000 евро в месяц. От вас необходимо в среднем не более 2-3 часов в неделю, таким образом вы будете получать пассивный доход при минимальной затрате сил и времени.

НЕ пирамиды, обман и прочее, реальный доход

Если заинтересовало - пишите по контактам:

Wymagania

EU CITIZENSHIP!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 27/08/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 7
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Wynagrodzenie 5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto) Branża / kategoria: Praca Marketing / PR / Social Media

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210