Remote Senior JavaScript Developer / Team Leader
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Research.com
5. 9. 2024

Research.com zaprasza Cię do udziału w wyjątkowym projekcie! Razem z nami możesz wpłynąć na rozwój globalnej edukacji online, realizując innowacyjny projekt, oparty na sztucznej inteligencji i machine learningu. Sprawdź szczegóły ogłoszenia i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu w budowaniu architektury aplikacji
  • Udział w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów w określonych obszarach projektu
  • Wsparcie prowadzenia zespołu developerskiego
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z resztą zespołu
  • Pisanie czystego, wydajnego kodu
  • Prowadzenie procesu Code Review oraz podejmowanie decyzji na poziomie kodu

Tech stack projektu:

JavaScript/TypeScript, Node.js/Nest.js/CloudFlare Pages, Vue.js, AWS

Wiedza i umiejętności potrzebne w tej roli:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na poziomie senior developer
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu aplikacji w Node.js / NestJS
  • Znajomość popularnych frameworków JavaScriptowych, preferowane Vue3
  • Umiejętność tworzenia architektury oprogramowania
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu aplikacji SSR
  • Tworzenie czytelnego kodu zgodnego z zasadami SOLID, umiejętność wykorzystywania Design Patterns w codziennej pracy
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz e2e (playwright)
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie dokumentacji oraz porozumiewanie się z współpracownikami (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość zasad SEO technicznego
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu
  • Znajomość ekosystemu CloudFlare / Serverless
  • Zainteresowanie nowościami ekosystemu js (vite/deno/bun etc.)

Proces rekrutacyjny jest całkowicie zdalny i obejmuje:

  • Rozmowa wstępna
  • Zadanie
  • Spotkanie techniczne
  • Spotkanie finałowe z CEO

  • Praca Gdańsk
  • Team leader Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544