Remote Senior IOS Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
PKO BP Finat
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Programista Senior IOS

Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

Rodzaj zatrudnienia B2B

Opis oferty Dla naszego klienta z branży finansowej szukamy Programisty Senior IOS

Zakres obowiązków

Na co dzień w naszym zespole:

• uczestniczysz w innowacyjnych projektach dla największej aplikacji mobilnej bankowości w kraju,

• wykonujesz integrację z systemami backend,

• przygotowujesz testy jednostkowe,

• zawsze dbasz o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami programowania,

• przygotowujesz lub aktualizujesz dokumentację techniczną.

Poszukiwane kompetencje

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

• masz min. 4 lata doświadczenia w zakresie programowania na platformę iOS (Swift i Objective-C),

• znasz Xcode, CocoaPods, SwiftLint,

• znasz wzorce projektowe,

• korzystasz z systemu kontroli wersji Git,

• znasz zagadnienia z technologii dependency injection,

• rozumiesz jak działają aplikacje wielomodułowe na ios, brałeś/brałaś udział w modularyzacji aplikacji

• testujesz swój kod,

• posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

• lubisz pracować w zespole, ale również dobrze sobie radzisz w pracy samodzielnej oraz pracy zdalnej.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

• znajomość natywnego programowania na platformę iOS z wykorzystaniem C/C++,

• znajomość Gerrit, Gitlab, procesu GitFlow,

• znajomość zagadnień związanych z procesem CI/CD oraz narzędzi typu Jenkins, wiedza o działaniu fastlane, codesign,

• doświadczenie w zarządzaniu aplikacją w sklepie AppStore oraz zarządzaniu kontem na ProvisioningPortal,

• doświadczenie w stosowaniu SOLID,

• doświadczenie w korzystaniu z JIRA/Confluence

Oferujemy

  • umowa B2B
  • praca zdalna
  • opcjonalnie pakiet Lux Med

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116