Remote Python Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Research.com
16. 9. 2024

Research.com zaprasza Cię do udziału w wyjątkowym projekcie! Razem z nami możesz wpłynąć na rozwój globalnej edukacji online, realizując innowacyjny projekt, oparty na sztucznej inteligencji i machine learningu. Sprawdź szczegóły ogłoszenia i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu w budowaniu architektury aplikacji
  • Udział w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów w określonych obszarach projektu
  • Wsparcie prowadzenia zespołu developerskiego
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z resztą zespołu
  • Pisanie czystego, wydajnego kodu
  • Prowadzenie procesu Code Review oraz podejmowanie decyzji na poziomie kodu

Tech stack projektu:

Python 3, Ray, Notion, AWS Sagemaker, Kubernetes

Wiedza i umiejętności potrzebne w tej roli:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji pythonowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu wysoko-skalowalnych aplikacji z równoległym strumieniem przetwarzania
  • Tworzenie czytelnego kodu zgodnego z zasadami SOLID, umiejętność wykorzystywania Design Patterns w codziennej pracy
  • Podstawowa znajomość algorytmów i struktur danych
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie dokumentacji oraz porozumiewanie się z współpracownikami (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy z JavaScript, optymalnie NestJS.
  • Doświadczenie w pracy z Flask oraz relacyjnymi i nie relacyjnymi bazami danych.
  • Znajomość ekosystemu AWS.

Mile widziane:

  • Znajomość zasad SEO technicznego
  • Doświadczenie w budowaniu projektów Machine Learningowych
  • Doświadczenie w pracy z frontendem, preferowane Vue 3.
  • Znajomość tworzenia kodu serverless.

Proces rekrutacyjny jest całkowicie zdalny i obejmuje:

  • Rozmowa wstępna
  • Zadanie
  • Spotkanie techniczne
  • Spotkanie finałowe z CEO

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584