Remote Python Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Connectis
30. 5. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, głównym organem zarządzającym piłką nożną w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Python Developer.  Specjalista dołączy do projektu, którego celem jest zwiększenie efektywności i dostępności sprzedaży biletów poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu fani piłki nożnej będą mieli łatwy i szybki dostęp do biletów na wydarzenia sportowe.

Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowych do sprzedaży biletów na mecze i inne wydarzenia sportowe
  • Regularne monitorowanie i optymalizacja systemów, aby zapewnić ich niezawodne działanie
  • Integracja systemów sprzedaży biletów z zewnętrznymi platformami i usługami
  • Udział w spotkaniach zespołowych, planowaniu sprintów i przeglądach kodu
  • Zapewnienie skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa systemów
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Python Developer
  • Szybka dostępność: OD ZARAZ lub z maksymalnie z DWUTYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA – MUST HAVE!
  • Zdolność do analizy wymagań biznesowych i tworzenia odpowiednich rozwiązań technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość technologii ORM oraz tworzenia i integracji interfejsów API
  • Biegła znajomość języka Python oraz frameworka Django
  • Znajomość HTML, CSS

Oferujemy

  • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
  • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo/HR-owymi
  • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
  • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
  • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w 100% zdalną

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696