Remote Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Connectis
7. 6. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager.  Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i aktualizacja rejestrów projektu: zagadnień, ryzyka, zmian, spotkań oraz bieżące, rzetelne prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i oczekiwaną jakością,
  • Zarządzanie projektami w złożonym środowisku organizacyjnym i biznesowym,
  • Przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych,
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych,
  • Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującymi standardami ,
  • Współpraca projektowa z Klientami wewnętrznym
  • Zarządzanie Zespołem Projektowym,

Wymagania

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w kierowaniu projektami IT
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji złożonych projektów technologicznych związanych z wdrażaniem systemów cyberbezpieczeństwa
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami w dużych organizacjach biznesowych w sektorze energetycznym
  • Kreatywność, inicjatywa i umiejętność prezentowania złożonych zagadnień projektowych
  • Samodzielność w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów projektowych,
  • Znajomość metodyk projektowych potwierdzona certyfikatami
  • Umiejętności obsługi: MS Office, MS Project, MS SharePoint

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Atrakcyjną karierę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • Długofalową współpracę

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851