Remote IT Project Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Connectis
23. 5. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, innowacyjną firmą specjalizującą się w dziedzinie GenAI poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager. Specjalista/ka dołączy do wewnętrznego projektu mającego na celu opracowanie nowych propozycji sprzedaży oraz doskonalenie produktów w tej dziedzinie.

Tryb pracy: 100% zdalna

Twoje obowiązki:

  • Monitorowanie i śledzenie postępów projektu, zapewniając przestrzeganie harmonogramów i budżetów skuteczne identyfikowanie, łagodzenie ryzyka i problemów związanych z projektem
  • Współpraca z działami inżynieryjnymi, produktowymi, projektowymi, operacyjnymi oraz innymi podmiotami i jednostkami biznesowymi
  • Identyfikowanie potencjalnych zagrożeń i kwestii związanych z zakresem projektu, harmonogramem i zasobami
  • Definiowanie zakresu projektu, celów, rezultatów i harmonogramów we współpracy z interesariuszami  Opracowywanie szczegółowych planów projektu, harmonogramów i planów alokacji zasobów
  • Zarządzanie opiniami interesariuszy i wprowadzanie zmian w razie potrzeby
  • Monitorowanie i zarządzanie ryzykiem w całym cyklu życia projektu
  • Wspieranie kultury ciągłego doskonalenia w zespole projektowym
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z interesariuszami

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w kierowaniu projektami IT
  • Silne umiejętności przywódcze, komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli i diagramów w języku UML
  • Znajomość Slack, Google Workspace, Notion
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Jira
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
  • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo/HR-owymi
  • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
  • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
  • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w 100% zdalną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157