Kierowca C+E praca w Niemczech
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Pośrednictwo pracy
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Praca dla kierowców C+E /Niemcy
Transport Dalekobieżny C/CE (m/k/d)
Lokalizacja Lubeka
Rozpoczęcie pracy od zaraz.
Twoje zadania:
Surowce i odpady przewozić ruchomą podłogą i przyczepą wywrotką
Jesteś dla nas w drodze niemieckim transportem dalekobieżnym
Będziesz ściśle współpracować z naszym działem planowania
Nasze oczekiwania :
Podstawowe wymaganie dotyczące prawa jazdy kat. C/CE
Doświadczenie zawodowe
Karta kierowcy
Wysoka motywacja
Radość i troska podczas prowadzenie ciężarówki
Znajomość języków obcych (podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
Mówimy również w Języku Polskim .
Wynagrodzenie w systemie 2/1 2400 euro brutto plus 30 euro delegacji (każdy dzień )
Kindergeld ,ubezpieczenie .
Spanie w kabinie pojazdu
Pracę w drugim tygodniu kończymy ,zazwyczaj miedzy 16-18 godziną ,lub wcześniej .
Auto na okres dwóch tygodni pozostaje do twojej dyspozycji ,żadnych przesiadek .
Posiadamy karty Paliwowe
Trasy do 300 km dziennie
Korzyści dla użytkownika
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zatrudnienie na pełen etat
Przyszłościowe miejsce pracy w firmie rodzinnej
Nowoczesne pojazdy Scania, Daimler i Volvo z kabiną sypialną do transportu dalekobieżnego
Wzajemne zaufanie i uznanie
Innowacyjne środowisko rozwoju zawodowego z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ( dla osób nie posiadających krótki opis swojej osoby )na adres @
Tel +48 608044052 Hanna
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21 T

  • Praca Piła
  • Kierowca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509