Release Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1189178

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Release / Change Manager

Lokalizacja: praca w modelu hybrydowym (2 dni HO, 3 dni pracy w biurze w centrum Warszawy)
Rodzaj umowy: kontrakt B2B przez Hays Poland
Współpraca: współpraca długofalowa
Projekty: Projekty IT w bankowości (wymiana starych systemów, usprawnianie pracy, implementacja nowych rozwiązań)

Zadania:

  • Ocena, utrzymywanie oraz wdrażanie procedur i procesów zarządzania wydaniami/zmianami

  • Definiowanie potrzeb biznesowych, a w tym dostarczanych produktów

  • Przygotowanie komponentów w ramach procesów zmiany/wdrożenia

  • Dokonywanie ciągłego przeglądu i aktualizacji procesu zarządzania wydaniami/zmianami oraz zarządzanie środowiskami testowymi

  • Pełnienie roli łącznika pomiędzy Działem IT a interesariuszami

  • Współpraca z koordynatorem Release/Change Managerów w definiowaniu, planowaniu, przeprowadzaniu zmian i komunikacji

  • Wdrożenie kompleksowych planów komunikacji, aby wszystkie zainteresowane strony były świadome postępów, a także były przygotowane do wdrażanej zmiany

Co otrzymasz:

  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport

  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Informatyka, Biznes i Administracja lub Zarządzanie)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Duże zainteresowanie tematyką zmian IT w organizacji

  • Zrozumienie procesów IT, a także doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań IT w organizacji (najlepiej w branży finansowej lub w ubezpieczeniach)

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2 – minimum)Umiejętności rozwiązywania problemów oraz podejście analityczne

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietów MS Office, JIRA i Confluence

  • Znajomość procesów tworzenia oprogramowania

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699