Release and Maintenance Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Benefit Systems Intl.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O Nas:

Benefit Systems International jest częścią grupy kapitałowej Benefit Systems, a obszarem działań spółki są rynki zagraniczne. W ramach tzw. segmentu zagranica jesteśmy obecni w Czechach, Słowacji, Bułgarii, Turcji i Chorwacji. Nadzorujemy rozwój spółek zależnych oraz świadczymy usługi doradztwa biznesowego, prawnego i informatycznego. Departament Zarządzania Projektami zajmuje się zarządzaniem zmianami w systemach i procesach dostarczanych przez Benefit Systems International spółkom zależnym.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Release Specialist dla dwóch działów IT i PMO. Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie odpowiadała za wsparcie Departamentu Zarządzania Projektami oraz Departamentu IT w prowadzeniu efektywnej komunikacji z IT i biznesem w celu zapewnienia zgodności procesu i procedur Release Management z aktualnymi i przyszłymi potrzebami biznesowymi

Ze względu na międzynarodowy charakter działalności Benefit Systems International znacząca część pracy prowadzona jest w języku angielskim.

Zakres pracy:

65% Maintenance, 35% Release Management

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie, planowanie i utrzymywanie planu wydań dla jednej lub większej liczby aplikacji
  • Planowanie i organizowanie sesji przekazywania z zespołów programistycznych do zespołów operacyjnych
  • Zwiększanie jakości i wydajności wydań poprzez integrację nowych technik, możliwości automatyzacji i metod pracy DevOps w celu orkiestracji wydań
  • Planowanie działań związanych z uruchomieniem i po uruchomieniu release
  • Obsługa zgłoszeń powdrożeniowych
  • Obsługa Change Requestów
  • Współpraca z pozostałymi zespołami w celu usprawnienia wdrożeń i przepływu zadań, a także przyspieszenia projektów
  • Zarządzanie backlogiem
  • Współpraca z PMami (PL i CEE) oraz Business Ownerami w ramach grupy
  • Współpraca z dev/QA/Dev/Ops

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metod pracy DevOps
  • Znajomość/zrozumienie CI/CD
  • Doświadczenie w pracy na styku IT i biznesu, z solidną wiedzą na temat aspektów biznesowych
  • Doświadczenie w pracy z praktykami ciągłej integracji i ciągłego wdrażania
  • Umiejętności zarządzania i planowania projektów informatycznych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i procesami zarządzania incydentami, problemami i zmianami w ramach struktury ITIL.
  • Umiejętność symultanicznego zarządzania kilkoma różnymi zagadnieniami projektowymi i projektami
  • Znajomość/zrozumienie całego cyklu wdrożeniowego
  • Umiejętność koordynacji wdrożenia, w tym przejścia przez kolejne środowiska produktów/projektów
  • Wiedza dotycząca map/ funkcjonalności/ produktów/ projektów wraz z powiązaniami, zależnościami i terminami wdrożeń
  • Zapewnianie integralności i niezawodności systemów informatycznych
  • Umiejętność rozróżnienia Incydentu od Buga i Change Requestu
  • Doświadczenie z klientem wewnętrznym
  • Znajomość pakietu MS Office 365, Excel
  • Bardzo dobra znajomość Jira & Confluence
  • angielski na poziomie min. B2

Umiejętności miękkie:

  • Komunikacja
  • Praca zespołowa
  • Umiejętność obserwacji, analizy i wyciągania wniosków
  • Umiejętność dostosowywania do zmiennych warunków i otoczenia biznesowego
  • Proaktywność i umiejętność szybkiego reagowania w stresowych sytuacjach
  • Decyzyjność – umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o ryzyka i konsekwencje
  • Rozumienie i umiejętność utrzymania poufności informacji niepublicznych
  • Dojrzałość i otwartość
  • Dynamiczność i efektywność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie
  • Podzielność uwagi, dbałość o detale, skrupulatność, dociekliwość

Co oferujemy?

  • Czas pracy: pełny etat
  • Wynagrodzenie: stałe + premia zgodnie z Regulaminem Wynagradzania oraz Regulaminem MBO
  • Dodatkowe benefity (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, karty lunchowe, Kafeteria i inne)
  • umowę na warunkach B2B lub Umowy o Pracę
  • półroczne sesje feedbackowe
  • Praca z biura w Warszawie / możliwość pracy zdalnej do 2-3 dni w tygodniu po uzgodnieniu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116