Rekruter ZDALNY
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Job Order
19. 9. 2024

Jesteśmy agencją pracy zatrudniającą na rozmaite stanowiska. Szukamy ludzi (do rkrutacji) z energią do działania i głową pełną nowych pomysłów!
Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy - interesuje nas przede wszystkim rezultat a nie odbijanie kolejnych godzin,
- możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
- doceniamy i nagradzamy zaangażowanie oraz innowacyjność.
Twoje zadania:
- skuteczne pozyskiwanie kandydatów - różne nacje - nie ograniczamy nic,
- wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą,
- utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.
Czego oczekujemy:
* znajomość angielskiego - rekrutujemy pracowników każdego pochodzenia a to uniwersalny język
* nastawienia na szukanie rozwiązań i gotowości do wdrażania nowych pomysłów,
* znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.
Różne dostępne możliwe formy współpracy.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045