Rekruter zagraniczny - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.oraz Certyfikowana Agencja w Królestwie Belgii - Vlaamse Gewest als uitzendbureau, pod numerem 2312/U.

Rekruter pracowników dla pracodawców belgijskich

Lokalizacja: Szczecin, Polska.

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. rekrutacji i selekcji, który będzie odpowiedzialny za:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych – rekrutacja pracowników dla pracodawców belgijskich,
  • kontakty z pracodawcami zagranicznymi,
  • tworzenie rekomendacji kandydatów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kandydatami.

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (do ustalenia) w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej,
  • stawka od 6 000zł/ brutto. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • praca na pełny etat (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00 lub poniedziałek- czwartek 8-18).

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (w mowie i piśmie),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- preferowane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy lub agencji zatrudnienia delegującymi pracowników zagranicę,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Mile widziane:
  • Znajomość stanowisk z branży technicznej

Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj, aplikuj do nas już dziś :)

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584