Rekruter z jęz. ukraińskim, rosyjskim, litewskim lub bułgarskim
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów na rynkach lokalnych (z Ukrainy, Rumunii, Litwy lub Bułgarii),
  • Kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych: tworzenie ofert pracy, publikacja ogłoszeń, dobór odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych, poszukiwanie źródeł dotarcia do kandydatów,
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Doskonalenie bieżących metod rekrutacyjnych – poszukiwanie i proponowanie nowych efektywnych kanałów rekrutacyjnych,
  • Raportowanie statusu i wyników prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji i pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska specjalistyczne (np. spawacze, elektrycy, monterzy),
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego, litewskiego lub bułgarskiego,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania swojego czasu pracy,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność budowania relacji z kandydatami,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i proaktywna postawa,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne szkolenie wstępne,
  • Odpowiednie narzędzia do pracy (laptop i telefon),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej,
  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników,
  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836