Rekruter/Specjalista ds. rekrutacji z j. ukraińskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Pulsar Work Service
3. 8. 2024

Рекрутер - Rekruter/Specjalista ds. rekrutacji z j. ukraińskim
Opis oferty pracy
Agencja Pracy Pulsar Work & Service prężnie rozwijająca się firma w zakresie usług HR, specjalizująca się w ekspresowym dostarczaniu pracowników ze wschodu jak i z Polski. Obecnie do swojego zespołu poszukuje:
Rekrutera/Specjalisty ds. rekrutacji Cudzoziemców z j. ukraińskim
Miejsce pracy: Łódź (Centrum)
Zakres obowiązków:
-rekrutacja pracowników,
-analiza i selekcja kandydatów,
-utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji,
-poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania kandydatów,
-bieżące prowadzenie dokumentacji,
-budowanie bazy kandydatów,
-dodawanie ogłoszeń w mediach społecznościowych,
-dyspozycyjność,
-dobra organizacja pracy.
Wymagania:
-wiedza w zakresie prawa pracy, rekrutacji
-bardzo dobra znajomość języka polskiego,
-teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu HR,
-znajomość pakiety MS Office,
-znajomość języka polskiego i ukraińskiego.
Oferujemy:
-miesięczny system wypłacania wynagrodzeń,
-praca w młodym dynamicznym zespole,
-bogaty system premiowy,
-możliwość rozwoju,
-zapewniamy narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy),
-dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów.
Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV jako załącznik.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po przesłaniu CV

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536