Rekruter/Specjalista ds. rekrutacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Jobino Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- realizacja procesów rekrutacyjnych
- kompleksowe działania rekrutacyjne, głównie na stanowiska niższego i średniego szczebla
- praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych – poszukiwanie i proponowanie nowych efektywnych kanałów rekrutacyjnych
- ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
- raportowanie statusu i wyników prowadzonych procesów rekrutacyjnych
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- przyjazną atmosferę w zgranym i chętnym do pomocy zespole, który chętnie dzieli się swoją wiedzą
Wymagania:
- znajomość języka Ukraińskiego/Rosyjskiego
- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w Agencji pośrednictwa pracy
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536