Rekruter/Rekruterka
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Work & Profit
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: REKRUTER/REKRUTERKA

Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja pracowników: zamieszanie ogłoszeń, rozmowy wstępne, przydzielenie pracowników do odpowiednich stanowisk
  • Obsługa komputera

Wymagania:

  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Chęć rozwoju i zaangażowana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwa umowa o pracę)
  • Indywidualne szkolenie (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html

  • Praca Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584