REKRUTER MOBILNY - FREELANCER
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Dako Job Center
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Tym razem nie szukamy pracownika dla klienta, ale dla siebie! Jeśli w obsłudze klienta czujesz się jak ryba w wodzie, a niekorporacyjny klimat pracy Ci odpowiada to dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy – POLSKA / HOMEOFFICE (FREELANCER / Praca dodatkowa )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-                Samodzielne rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech

-                Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą za granicą

-                Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy, planowanie personelu

-                Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)

-                Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

-                Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)

-                Sporządzanie profili pracowników

-                Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

WYMAGANIA:

-                Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji – mile widziane

-                Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

-                Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, komunikatywność  w języku polskim, motywacja

-                Pozytywne podejście, optymizm i energia

-                Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

-                Umiejętności organizacyjne, niezawodność

-                Zaangażowanie i lojalność

-                Gotowość do pracy, elastyczność

-                Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca na stanowisku Freelancer’a (np. Umowa zlecenia/ umowa o dzieło)
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Wymagania

WYJEDŹ Z NAMI I ZDOBĄDŹ BONUSY NA START*:

  • 80€ - DODATEK DO TRANSPORTU
  • 50€ - DODATEK DLA KIEROWCY
  • DO 500 ZŁ NETTO ZA KAŻDE POLECENIE

(oferta ograniczona czasowo)

więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

  • Praca Gliwice
  • Freelancer Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370