Rekruter/Koordynator pracowników z Ukrainy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Job Innovation Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie
Job Innovation Sp. z o.o. w Rzeszowie poszukuje Rekrutera/Koordynatora pracowników z Ukrainy
Opis stanowiska:
- Pozyskiwanie i rekrutacja pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce
- Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i ocenianie kandydatów
- Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji rekrutacyjnej
- Współpraca z pracodawcami w celu określenia zapotrzebowania na pracowników
- Udzielanie informacji i wsparcia pracownikom z Ukrainy w zakresie procesu rekrutacji i zatrudnienia
Wymagania:
- Doświadczenie w rekrutacji pracowników z Ukrainy lub pokrewnej branży
- Znajomość procedur i przepisów dotyczących zatrudniania pracowników z zagranicy
- Znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie
- Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Samodzielność, sumienność i terminowość
Oferujemy:
- Pracę stałą na podstawie umowy zlecenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251