Rekruter/ka pracowników tymczasowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska pracy tymczasowej
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Umieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach społecznościowych
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy tymczasowej
  • Kontakt z biurem, raportowanie o postępach rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych z Ukrainy minimum 2 lata
  • Dobrej organizacji pracy
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję od efektów
  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub UZ – jesteśmy otwarci na obie formy współpracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon i komputer służbowy)

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544