Rekruter freelancer - współpraca prowizyjna
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Matchmaker
17. 9. 2024

  • Praca zdalna / Cała Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, która współpracuje z niemieckimi klientami, zapewniając im personel z Polski. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników niskiego i średniego szczebla. Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych Rekruterów do współpracy na zasadach prowizyjnych.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i rekrutacja pracowników niskiego/średniego szczebla na potrzeby niemieckich klientów
  • prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja i selekcja kandydatów zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem dostarczonym przez agencję
  • przekazywanie wszystkich niezbędnych danych kandydatów do wyznaczonego działu w agencji
  • utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatem do momentu podjęcia przez niego pracy.

Wymagania:

  • Konieczne jest doświadczenie we wcześniejszym samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz dobra organizacja pracy
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników i realizacji celów

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadach prowizyjnych – atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników rekrutacji, bez górnej granicy, na podstawie dogodnej dla Ciebie formy współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy – samodzielnie planujesz swój czas
  • Wsparcie merytoryczne

  • Praca Rzeszów
  • Freelancer Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584