Rekruter Freelancer (branża medyczna)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ER Group
10. 9. 2024

Eagle Recruitment - Jesteśmy polską agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT, e-commerce, sprzedaży, finansów, marketingu. Wraz z rozwojem w nowych obszarach poszukujemy doświadczonego specjalisty w zakresie rekrutacji w branży medycznej.

Przyszły zakres obowiązków:

  • kompleksowa odpowiedzialność za powierzone procesy rekrutacyjne E2E,
  • wielokanałowe poszukiwanie kandydatów,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z wybranymi osobami w celu uzyskania informacji o doświadczeniu, kompetencjach, oczekiwaniach wobec przyszłego pracodawcy,
  • tworzenie raportów po rozmowach i przedstawianie ich klientom firmy,
  • kontakt z klientami w celu koordynacji projektów i podtrzymywania dobrych relacji biznesowych.

Czego oczekujemy:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie rekrutacji w branży medycznej,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • nastawienia na realizację celów i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

  • Współpracę projektową w oparciu o kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne zależne od poziomu realizacji powierzonych projektów,
  • Udział w ciekawych projektach pozwalających na rozwój zawodowy.

  • Praca Warszawa
  • Freelancer Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584