Rekruter
  • Szczecin
Rekruter
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Rekruter

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów
  • Selekcja napływających aplikacji
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Atrakcyjne promowanie ofert pracy w rozmowach telefonicznych z kandydatami
  • Wyjaśnianie formalności i przygotowywanie dokumentacji niezbędnej w procesie zatrudnienia za granicą
  • Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy jako rekruter lub jesteś otwarty na naukę i zdobywanie nowych umiejętości
  • Jesteś samodzielny, cechuje Cię dobra organizacja czasu i inicjatywa w działaniu
  • Jesteś dokładny i rzetelny
  • Umiesz radzić sobie w sytuacjach stresujących
  • Znasz język niemiecki na poziomie B1+
  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe

To oferujemy

  • Szkolenia wprowadzające i mentoring starszych kolegów z zespołu
  • Brak nudy! Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym, doświadczonym i pomocnym teamie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Finansowana karta sportowa
  • Firmowy iPhone i MacBook

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584