Rekruter
  • Warszawa
Rekruter
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
inwentury.pl
6. 6. 2024

Jeśli jesteś osobą lubiącą nowe wyzwania, rzetelną oraz gotową do nauki i pracy pod presją czasu to stanowisko może pasować do Ciebie :)

Rekruter

1

Zakres obowiązków

  • - samodzielne zarządzanie procesami rekrutacyjnymi - nauczymy Cię wszystkiego, nie wymagamy doświadczenia!
  • - kontrola i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów personalnych zleceniobiorców,
  • - redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.

Oczekujemy od Ciebie

  • - chęci do nauki,
  • - zdolności do podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasu,
  • - wykształcenia min. średniego,
  • - doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem.

Zagwarantujemy Ci

  • - kwota na start 28 zł zł/h brutto, jeśli jesteś studentem Twoja stawka to 28 zł/h netto
  • - szkolenie wprowadzające (około 2 tygodnie - stawka 27,70 zł/h)
  • - zdobycie doświadczenia w branży HR
  • - praca w młodym, ambitnym, świetnym zespole,
  • - umowę zlecenie
  • - możliwość nawiązania długoterminowej współpracy na podstawie umowy o pracę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370