Rekruter
  • Łódź
Rekruter
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Rekruter

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych - publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • budowanie i aktualizacja bazy kandydatów,
  • aktywny udział w social mediach,
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • przygotowywanie raportów i analiz z realizacji działań rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i magazynowe,
  • umiejętność korzystania z dostępnych narzędzi: social media Facebook, Instagram, telegram
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • prace w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • uczciwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • komfortowe warunki pracy.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584