Rejestratorka medyczna / Asystent medyczny
  • Katowice, ul.Brynowska 44
śląskie, Katowice, ul.Brynowska 44, śląskie, Polska
Novo-Med Zieliński i wspólnicy Spółka Jawna
4. 9. 2024

NZOZ Novo Med to centrum medyczne funkcjonujące od 2013r. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, koordynatorów badań klinicznych. Oferujemy fachową pomoc neurologów, ortopedów, w tym specjalisty ortopedii dziecięcej, neurochirurga i chirurga. Nasi pacjenci w zależności o potrzeb mogą liczyć na fachową poradę, diagnostykę i leczenie. Prowadzimy również badania kliniczne we współpracy z dużymi firmami farmaceutycznym głównie w zakresie schorzeń układu nerwowego.

Poszukujemy osoby na stanowisko rejestratorki medycznej/ asystenta medycznego w naszym ośrodku.
Obowiązki:

  • Rejestracja usług medycznych (internetowa, telefoniczna, bezpośrednia),
  • Obsługa systemów informatycznych,
  • Obsługa dokumentacji medycznej (w formie elektronicznej i papierowej),
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

  • Zaangażowanie,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych (do godz. 19:00),
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • Obsługa mMedica,
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem.

Nasz oferta:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, kontrakt B2B.
  • Stawka godzinowa netto: od 50 do 65 zł.
  • Część etatu: min. 40 godzin miesięcznie.

  • Praca śląskie
  • Asystent Siemianowice Śląskie
  • Asystent Piekary Śląskie
  • Asystent Ząbkowice Śląskie
  • Asystent Oborniki Śląskie
  • Asystent Stronie Śląskie
  • Asystent Miasteczko Śląskie
  • Asystent śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544