REJESTRATORKA MEDYCZNA
  • Gdańsk
Gdańsk, SZEROKA 119/120, 80-835 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
ANNA DENTAL CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 10. 2024
od 35 do 45 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- rejestracja pacjentów i udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług stomatologicznych
- obsługa kasy fiskalnej i terminala
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.

Inne wymagania
wykształcenie min. średnie. Konieczna znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami. Podzielność uwagi. Umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym. Prowadzenie dokumentacji. Mile widziana znajomość programu Estomed.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388