Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna
  • Warszawa, Wilanów
mazowieckie, Warszawa, Wilanów, mazowieckie, Polska
PRZYCHODNIA WILANÓW
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • rejestracja pacjentów (w tym obsługa osobista i telefoniczna)
  • rejestracja na badania laboratoryjne
  • zakładanie elektronicznych kart pacjenta i dokumentacji medycznej (deklaracje POZ)
  • współpraca z kadrą medyczna
  • rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe
  • raporty dzienne
  • dbanie o wizerunek i porządek na recepcji
  • udzielanie informacji o usługach dostępnych w placówce
  • koordynacja działań profilaktycznych

Wymagania
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole i wielozadaniowość,
  • kultura osobista i empatia do pacjenta,
  • cierpliwość, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • mile widziane osoby mające doświadczenie z systemem mMedica
  • szukamy osoby z minimum 3 miesięcznym  doświadczeniem

Oferujemy
  • oferujemy możliwość zdobycia nowych uprawnień zawodowych jako KOORDYNATOR OPIEKI.
  • promowanie profilaktyki, w tym wykonywania badań profilaktycznych przez pacjentów;

    monitorowanie obiegu dokumentacji medycznej świadczeniobiorcy, w tym nadzór nad jej kompletnością;
  • zapewnienie komunikacji pomiędzy personelem administracyjnym a personelem medycznym podmiotu leczniczego;
  • monitorowanie realizacji Indywidualnych Planów Opieki Medycznej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584