Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, Opolskie, Polska
MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 9. 2024

MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje Pracownika Rejestracji Medycznej do pracy w Brzegu, woj. opolskie.
Opis stanowiska:
- Przyjmowanie i rejestrowanie pacjentów, umawianie wizyt i kierowanie do właściwego personelu medycznego
- Utrzymywanie bazy danych pacjentów i aktualizowanie ich dokumentacji
- Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych, takich jak odpowiadanie na telefony i e-maile
- Obsług programu mMedica
- Prowadzenie dokumentacji administracyjnej Poradni
- Utrzymanie czystości
- Zapewnienie doskonałej obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnej atmosfery
Wymagania:
- Wykształcenie średnie medyczne lub doświadczenie w pracy w recepcji medycznej i/lub pracy administracyjnej
- Znakomite umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Umiejętność pracy w środowisku o szybkim tempie
- Znajomość oprogramowania medycznego (mMedica), procedur medycznych, sanitarnych i RODO
- Książeczka sanepidowska
Oferujemy:
- Pracę Stałą lub Dodatkową w elastycznym czasie pracy
- Umowę o pracę, Umowę zlecenie lub Kontrakt B2B
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku