Rejestrator/ka Medyczna
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Allmedica
6. 6. 2024

Wielospecjalistyczna Placówka Medyczna ALLMEDICA SP. Z.O.O. zatrudni osobę na stanowisko Rejestratorki Medycznej:
Zakres obowiązków:
-bezpośrednia obsługa pacjenta
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy
-zarządzanie obiegiem dokumentacji medycznej w placówce
-współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem placówki
-przyjmowanie płatności za usługi medyczne
Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera
-pogodne usposobienie
-komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
-wysoka kultura osobista
-umiejętność pracy w zespole
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usługowej/ medycznej lub pokrewnej
Oferujemy:
-pełne, miesięczne szkolenie
-Stabilne zatrudnienie
-Ciekawą prace w dużej renomowanej placówce
-Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
-Bezpłatny Pakiet medyczny
-Możliwość dołączenia do programu MULTISPORT
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres @ w tytule: REJESTRATORKA MEDYCZNA Pabianice

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851